Voor uw aanvraag van sondevoeding en toebehoren bij u thuis. Klik hier.

Kom langs tijdens onze opendeurdagen! Vrijdag 16/10 14u - 20u, zaterdag 17/10 14u - 18u & zondag 18/10 10u - 14u.
Opgelet, vrijdag 16/10 is onze winkel gesloten tot 14u.

Voor uw aanvraag van sondevoeding en toebehoren bij u thuis. Klik hier. Kom langs tijdens onze opendeurdagen! Vrijdag 16/10 14u - 20u, zaterdag 17/10 14u - 18u & zondag 18/10 10u - 14u. Opgelet, vrijdag 16/10 is onze winkel gesloten tot 14u.

Komprex Schuimrubberzwachtel - 8cm x 2m x 0,5cm

Artikelnummer: 076020

€ 13,71 excl. btw
(€ 14,53 incl. btw)
op bestelling

Heb je een vraag over dit product? Contacteer ons of kom langs in onze winkel.

Omschrijving & specificaties

Voor compressie bij de behandeling van oedemen in de flebologie en de lymfologie. Tevens te gebruiken voor functionele verbanden in de sportgeneeskunde. De kompressen, zwachtels of het op maat gesneden materiaal kunnen tevens als polstering worden gebruikt bij verbanden en spalken.

Ideaal voor compressie bij oedeembehandeling

  • Aangewezen voor ernstige oedemen, thromboflebitis en na uitgebreide sclerotherapie van varices.
  • De zwachtels worden los in spiraalwikkelingen zonder overlapping aangelegd.
  • Extra compressiewerking wordt verkregen door over de Komprex® zwachtel een elastisch verband aan te leggen.
  • Bij toepassing van op maat gesneden Komprex® zwachtel, moet er op worden toegezien dat de kanten worden afgevlakt om drukpunten te voorkomen.
  • Met synthetische latex (styreen-butadieen)
  • Lucht- en waterdampdoorlatend
Levering & retour

De prijzen in onze webshop zijn inclusief btw, tenzij anders vermeld.

Bestellingen worden portvrij geleverd in België vanaf € 150,00 inclusief BTW. Ligt het bestelbedrag lager, worden er € 8,95 verzendingskosten aangerekend. Voor orders van minder dan €25,00 inclusief BTW is er een administratiekost van € 12,50.