21/03/2025 – Leren werken met T.I.M.E CDST model via casuïstiek

20,66 ( 25,00 incl. BTW )

Leren werken met T.I.M.E CDST model via casuïstiek
Sessie op onze opendeurdag vrijdag 21 maart 2025 van 17u00 tot 18u30.
Lesgever: Heidi Weedaeghe
Locatie: Deforce Medical, Ardooie

met accreditatiebewijs

Artikelnummer: 8032 Categorieën: , ,
  • Vóór 12u00 besteld op werkdagen, is dezelfde dag verstuurd
  • 14 dagen retourgarantie
  • Keuze uit meer dan 5.000 producten
  • Beveiligde betaling

Beschrijving

Vorming: leren werken met T.I.M.E CDST model via casuïstiek

Ben je betrokken bij wondzorg en wil je up-to-date blijven met de nieuwste inzichten en methodes? Tijdens deze boeiende en praktijkgerichte voordracht nemen we je mee in de recentste tendensen binnen wondzorg, met bijzondere aandacht voor het T.I.M.E. CDST model.

Effectieve behandelingsstrategieën voor verschillende wonden
Aan de hand van casussen uit de praktijk verkennen we effectieve behandelingsstrategieën voor verschillende soorten wonden, waaronder exogene en endogene wonden die vaak voorkomen in de thuissituatie. We geven je concrete handvaten om deze inzichten meteen toe te passen in jouw dagelijkse zorgverlening.

Samen casussen bespreken en jouw wondzorg verbeteren
Wil jij mee nadenken over casussen en leren hoe je wondzorg nog beter en efficiënter kan aanpakken? Mis deze inspirerende sessie dan niet!

Praktische info
De deelnameprijs bedraagt € 25 per sessie. Je ontvangt hiervoor een factuur enkele dagen na inschrijving.
Op het einde van de vormingssessie ontvang je een waardebon van € 30, te besteden in onze winkel tijdens de opendeur. Deze waardebon is cumuleerbaar met alle opendeuracties.