Welch Allyn PanOptic Oftalmoscoopkop met kobaltfilter

900,00 ( 1 089,00 incl. BTW )

De Welch Allyn PanOptic oftalmoscoopkop levert een vijf keer groter beeld en verbeterde vergroting voor een duidelijk zicht op het netvlies zonder pupilverwijding.

Geleverd met handvat, lader en etui.

Artikelnummer: 122291 Categorieën: ,
  • Vóór 12u00 besteld op werkdagen, is dezelfde dag verstuurd
  • 14 dagen retourgarantie
  • Keuze uit meer dan 5.000 producten
  • Beveiligde betaling

Beschrijving

De Welch Allyn PanOptic oftalmoscoopkop biedt baanbrekende optiek voor een panoramisch en gedetailleerd zicht op het netvlies, zelfs bij kleine, niet-verwijde pupillen. Met een 25° gezichtsveld levert deze oftalmoscoop een vijf keer groter beeld dan standaard modellen, waardoor het eenvoudiger wordt om fijne retinale details te herkennen.

Geleverd met handvat, lader en etui.

Belangrijkste kenmerken PanOptic Oftalmoscoopkop

  • 5X groter gezichtsveld in vergelijking met standaard oftalmoscopen bij een niet-verwijde pupil (25° vs. 5°).
  • 26% hogere vergroting voor scherpere en duidelijkere beelden van het netvlies.
  • Patented Axial PointSource™ Optics voor snelle en makkelijke toegang tot het netvlies via ongedilateerde pupillen.
  • Helder, wit licht dankzij de Halogen HPX™ lamp voor optimale zichtbaarheid.
  • Glare Extinguishment System vermindert hinderlijke schitteringen en reflecties.
  • Comfortabele afstand tussen onderzoeker en patiënt dankzij de patiënt-oogkap, die tevens zorgt voor stabiliteit en vermindert invallend omgevingslicht.
  • Ergonomische Soft Grip voor comfortabele en evenwichtige hantering.
  • Apertuurdraaiknop met meerdere opties: micro, klein en groot lichtspot, roodvrije filter en spleetopening.
  • Dynamische scherpstelring met een scherpstelbereik van -20 tot +20 dioptrie, voor nauwkeurige en vloeiende focusaanpassing.
  • Volledige compatibiliteit met alle Welch Allyn 3,5V stroombronnen, inclusief oplaadbare handgrepen en wandtransformatoren.