IV-katheter met vleugels Insyte Autoguard BC – 18G x 30mm – 50 stuks

57,00 ( 68,97 incl. BTW )

De BD Insyte Autoguard BC perifere IV-veiligheidskatheter heeft een bloedcontroletechnologie, wat het risico op bloedcontact met 95% vermindert. Hierdoor hoef je geen bloedspatten op te ruimen, je geen zorgen te maken om de bloedstroom te stoppen en heb je geen meerkosten voor schoonmaakmaterialen.

Enkel op nabestelling, dus niet leverbaar binnen 48 uur.

Artikelnummer: 010298 Categorieën: , ,
  • Vóór 12u00 besteld op werkdagen, is dezelfde dag verstuurd
  • 14 dagen retourgarantie
  • Keuze uit meer dan 5.000 producten
  • Beveiligde betaling

Beschrijving

BD Insyte™ Autoguard™ BC perifere IV veiligheidskatheter met bloedcontroletechnologie

  • Het is bewezen dat de nieuwe bloedcontroletechnologie het risico op bloedcontact met 95% vermindert
    • geen bloedspatten opruimen
    • geen zorgen om de bloedstroom te stoppen
    • geen meerkosten voor schoonmaakmaterialen
  • Het is bewezen dat door een druk op de knop, waardoor het beschermingsmechanisme geactiveerd wordt, het risico op prikaccidenten met 95% vermindert
  • Vervaardigd uit BD Vialon™ biomateriaal – dit wordt tot 70% soepeler in het bloedvat, zodat een langere in-situ tijd mogelijk is.
  • Geen blootstelling aan door bloed overdraagbare pathogenen
  • Door een opvallend beperkte bloedlekkage bij insertie kan de BD Insyte™ Autoguard™ BC het optreden van kruiscontaminatie beperken. Geen lekkage betekent geen bloed op handschoenen, kleding, schoenen, bedlinnen, vloeren of uitrusting